O nas

Misją Szpitala św. Rafała jest zapewnienie pacjentom kompleksowej opieki zdrowotnej na najwyższym poziomie w oparciu o najlepsze standardy leczenia, nowoczesne metody diagnostyczne i terapeutyczne oraz kompetencje doświadczonego personelu. Stawiamy na indywidualne podejście – każdemu Pacjentowi z osobna poświęca się czas.
 
Dbamy także o to, by rodzina Pacjenta była informowana o postępach leczenia. Naszym priorytetem jest udzielanie pomocy medycznej na najwyższym poziomie, zgodnie z zasadami starożytnej przysięgi Hipokratesa, która jest uznawana za fundament lekarskiej etyki.
 
Szpital św. Rafała to jedna z najnowocześniejszych i najbardziej bezpiecznych dla Pacjenta placówek medycznych w Europie. Szpital dysponuje nowoczesnym blokiem operacyjnym z 4 salami operacyjnymi, oddziałem intensywnej terapii, centralną sterylizatornią.
 
Wyposażenie szpitala stanowi unikalny sprzęt medyczny, w tym m.in. najnowszej generacji sprzęt do artroskopii, łóżka do intensywnej terapii z antyodleżynowymi powietrznymi materacami, stoły operacyjne z elektrohydrauliczną regulacją. Szpital św. Rafała specjalizuje się w artroskopowych operacjach stawów barkowego, łokciowego, biodrowego, kolanowego i skokowego, endoprotezoplastyce stawów biodrowych i kolanowych, a także w kompleksowej opiecezdrowotnej dla osób amatorsko i zawodowo uprawiających różnorodne dyscypliny sportowe.