Aktualności

Opracowanie nowych terapii opartych na stymulacji przeciwnowotworowego działania układu odpornościowego

W trybie zapytania o cenę na wykonanie: 170 badań enzymatycznych – oceny obecności enzymu ARG 1 w komórkach nowotworowych - Na potrzeby badań naukowych. Projekt współfinasowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu „Profilaktyka i Leczenie chorób cywilizacyjnych” – Strategmed. Zapytanie ofertowe (plik pdf) Dokumenty do pobrania:

Leczenie zwyrodnienia plamki żółtej związanego z wiekiem

Szanowni Pacjenci, uprzejmie informujemy, że od dnia 1 października 2017 r. w Szpitalu św. Rafała prowadzimy leczenie Zwyrodnienia Plamki Żółtej Związanego z Wiekiem (AMD). Świadczenia medyczne są realizowane w ramach Programu Lekowego refundowanego przez NFZ. Zapraszamy Pacjentów dotkniętych schorzeniem ze skierowaniem na badania. Kwalifikacje do Programu przeprowadzają:

Scanmed zabezpiecza medycznie 41. Sesję Komitetu Światowego Dziedzictwa UNESCO

Sesje Komitetu Światowego Dziedzictwa UNESCO to coroczne, międzyrządowe spotkania 21 państw członków Komitetu dotyczące stosowania w praktyce Konwencji UNESCO w sprawie ochrony światowego dziedzictwa kulturalnego i naturalnego. Polska jako Państwo-Strona Konwencji, członek Komitetu, ma zaszczyt organizować i przewodniczyć 41. sesji, która odbywa się w Krakowie. Przedmiotem spotkania, podobnie jak w ubiegłych latach, będą decyzje dotyczące wpisania nowych dóbr kultury i przyrody na Listę światowego dziedzictwa oraz przegląd...

Zapraszamy na spotkanie w ramach akcji edukacyjnej TRZYMAM (się)

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na spotkanie poświęcone tematowi leczenia nietrzymania moczu, które poprowadzi dr n. med. Paweł Szymanowski - Prezes Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego i Ordynator Oddziału Kliniki Ginekologii i Uroginekologii Szpitala św. Rafała w Krakowie. Na spotkanie zapraszamy o godz. 18:00 w dniu 23 czerwca 2017 r. do Krakowskiej Akademii przy ul. ul. G. Herlinga-Grudzińskiego 1 (budynku B nr 115) w Krakowie.

Bezpłatne konsultacje gastroenterologiczne, promocyjne ceny badań endoskopowych

W soboty 20 oraz 27 maja 2017 roku zapraszamy na badania endoskopowe: kolonoskopię oraz gastroskopię w znieczuleniu ogólnym. Badania poprzedzone będą bezpłatnymi konsultacjami specjalistycznymi. Na bezpłatne konsultacje zapraszamy w dniach 17 i 24 maja w godzinach 8:00 – 10:00. W sobotę 20 oraz 27 maja będą mogli Państwo skorzystać z badań endoskopowych objętych cenowymi rabatami:

Zapytanie ofertowe Strategmed

Zapytanie ofertowe. Dokumenty do pobrania: Zapytanie ofertowe Zał. 1. Formularz oferty Zał. 2.

SCANMED S.A. - Neurochirurdzy ze Szpitala św. Rafała usunęli guza mózgu u ciężarnej pacjentki ze śródoperacyjnym monitoringiem mowy i funkcji ruchowej bez znieczulenia ogólnego

SCANMED S.A. - Neurochirurdzy ze Szpitala św. Rafała usunęli guza mózgu u ciężarnej pacjentki ze śródoperacyjnym monitoringiem mowy i funkcji ruchowej bez znieczulenia ogólnego   Pod koniec lutego neurochirurdzy Grupy Scanmed S.A. przeprowadzili w Szpitalu św. Rafała w Krakowie unikalną operację usunięcia dużego guza mózgu u pacjentki w 22 tygodniu ciąży w bez znieczulenia ogólnego. Zabieg finansowany był z kontraktu z NFZ w ramach pakietu onkologicznego.

Święto kobiet

Dr n. med. Ryszard Wierzbicki nagrodzony w Międzynarodowym Festiwalu Filmów Medycznych

Akcja z zakresu fizjoterapii uroginekologicznej

Kiedy: 19-30 września Gdzie: Centrum Medyczne Scanmed Ul. Armii Krajowej 5, Kraków   W ramach akcji profilaktycznej oferujemy: Ø pierwszą, bezpłatną konsultację z zakresu fizjoterapii uroginekologicznej Ø rabat 20% na serie dalszej terapii z zakresu leczenia zaburzeń dna miednicy     Prewencja oraz leczenie zaburzeń funkcjonalnych miednicy mniejszej u kobiet i mężczyzn.