O szpitalu

Szpital św. Rafała to doświadczony personel, najlepsze tradycje oraz nowe technologie medyczne. Dzień po dniu w przyjaznych i bezpiecznych warunkach dbamy o zdrowie Pacjentów.

Szpital św. Rafała to jedna z najnowocześniejszych i najbardziej bezpiecznych dla Pacjenta placówek medycznych w Europie. Szpital dysponuje nowoczesnym blokiem operacyjnym z 4 salami operacyjnymi, oddziałem intensywnej terapii oraz centralną sterylizatornią.

Wyposażenie szpitala stanowi najwyższej jakości, nowoczesny sprzęt medyczny, w tym m.in. najnowszej generacji sprzęt do artroskopii, łóżka do intensywnej terapii z antyodleżynowymi powietrznymi materacami, stoły operacyjne z elektrohydrauliczną regulacją.

Szpital św. Rafała to pomoc medyczna na najwyższym poziomie w dziedzinie chirurgii ogólnej i onkologicznej, kardiologii oraz kardiochirurgii, urologii, neurochirurgii i chirurgii plastycznej.

Wykwalifikowany zespół to także pomoc w leczeniu zaćmy oraz zezów. Odział ortopedii wraz z centrum artoskopowym specjalizującym się w: artroskopowych operacjach stawu barkowego, łokciowego, biodrowego, kolanowego i skokowego, endoprotezoplastyce stawów biodrowych i kolanowych, a także w kompleksowej opiece zdrowotnej dla osób amatorsko i zawodowo uprawiających różnorodne dyscypliny sportowe.

Stosując najnowocześniejsze metody leczenia operacyjnego Pacjenci Szpitala św. Rafała wracają szybciej do pełnej sprawności. Oddział Chirurgii Jednego Dnia to realne działania nakierowane na to, by Pacjenci jak najmniej czasu spędzali w Szpitalu.